2 467.00 грн2 221.00 грн
Пункти видачі та представники

Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро, Черкаси, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кременчук


Гарантія на виріб

12 місяців

Kiepe TOY CURLS 8200 - бездротова автоматична машинка для завивки волосся, з якою процес завивки перетворюється практично в дитячу гру. Сучасний дизайн, скромні розміри, хороша ергономіка і відсутність проводів дозволять Вам насолоджуватися процесом завивки. Модель настільки проста у використанні, що користуватися нею зможе навіть дитина.

Машинка Kiepe Toy Curls оснащена нагрівальним елементом діаметром 19 мм, який дозволить створювати як середні, так і крупні локони при правильному поводженні з пристроєм. Поверхня нагрівальної трубки має іонно-керамічне покриття, щоб забезпечити абсолютну безпеку для волосся.

Працювати машинкою Kiepe 8200 дуже легко - модель має 3 режими нагріву: 150, 180 і 210 C, а також клавіші обертання в різні боки. Якщо раптом трапиться, що локон невірно вставлений в машинку, достатньо натиснути кнопку протилежного напрямку обертання. Захоплення волосся в плойку реалізоване відкритим способом, а витяг волосся дуже простий. При використанні виробу виключені будь-які нестандартні ситуації, при яких волосся може застрягти всередині - це неможливо. Спеціальний механізм лише накручує пасмо на нагрівальну трубку, але при цьому локон вільно «вийде» з машинки. Магазин kiepe.in.ua рекомендує дану модель тим покупцям, яким важлива мобільність і необхідність бездоганно виглядати в будь-якому місці. Машинка має скромні розміри і може вміститься, практично, в будь-яку сумочку.

Відповідаючи на сучасні виклики, Kiepe створює ергономічні сучасні інструменти для волосся, якими зможе користуватися навіть недосвідчений покупець. Машинка Toy Curls має скромні розміри і важить всього 400 грам. Максимально просте і зрозуміле управління, абсолютна безпека для волосся і відмінна ефективність - все це лаконічно об'єднано в даній моделі.

Особливості машинки для локонів Kiepe Toy Curls 8200:

  • Легка в роботі бездротова модель
  • Діаметр нагрівального елементу 19 мм
  • Накрутка волосся в різні боки
  • 3 режими нагріву: 150, 180 і 210 C
  • Абсолютна безпека для волосся
  • Li-Ion акумулятор

В комплекті:

  • Машинка для локонів
  • Інструкція
  • Кабель USB - USB C довжиною 1м
  • Фірмовий тіпаний чохол


Типмашинка для локонів
Іонізаціяні
Автовимкненнятак
Кількість температурних режимів3
Колірчорний
Максимальна температура нагрівання210 C
Покриттякераміка
Терморегуляторелектронний
Діаметр, мм19

Ще не було питань.