breadcrumbs_revolution_theme

Історія KIEPE

Ми завжди були переконані, що кожен великий успіх - це результат багаторічних традицій. Ноу-хау в області металообробки дозволило нам поєднати традиції з новинками в області комп'ютерного інтегрованого виробництва. Так Так! Інновації через індустрію 4.0, робототехніку, цифрові верстати з ЧПУ - ніщо, якщо ноу-хау, накопичене за роки досвіду, не грунтується на них.

Витоки

Ні, ми не любимо говорити про себе. Ми завжди дуже обережно розповідали нашу історію, тому що нікому немає діла до того, щоб знати, що Бруно, засновник KIEPE, вже в ніжному 10-річному віці працював в світі ножиць в якості співробітника. в компанії в Премана (невелика гірське село на східному березі озера Комо), що спеціалізується на виробництві виробів для різання.

Початок

Нікому немає діла до того, щоб знати, що прямо тут, у тій маленькій майстерні, він познайомився зі своєю майбутньою дружиною, і що разом вони почали історію KIEPE Professional. Кому цікаво знати, що через брак робочої сили (не будемо забувати, що це був період італійського економічного буму) на початку вісімдесятих років він відкрив виробничий філія в Марокко! Кому ж тоді цікаво знати, що в ті роки KIEPE розширювалася, завойовуючи частки ринку, і не тільки в Італії?

Наша задача

Як же тоді ми можемо привернути увагу до сказаного досі, щоб сказати, що сьогодні KIEPE Professional присутня майже в усіх країнах світу? Перш за все, з наших виробничих ліній щодня виходить в середньому близько 3500 пар перукарських ножиць ... але кого це хвилює?

Тому єдине, що ми хочемо виділити в нашій історії, це те, що ми народилися зі сталі, дихаємо нею і торкаємося її руками кожен день. Ми завжди намагаємося створити продукт, відповідний нашим принципам якості, функціональності і дизайну. Це наша «місія», це те, що ми робимо кожен день в сфері краси та волосся.