breadcrumbs_revolution_theme

Для того, щоб Вам було легше орієнтуватися в нашому каталозі ножиць, ми підготували для Вас невелику статтю щодо того, як правильно вибрати для себе перукарські ножиці Kiepe і не помилитися. Ножиці відносяться до непростої категорії товарів, яка досить специфічна, особливо, якщо мова йде про вибір моделі для роботи. Кожен перукар звик до певної моделі ножиць - її форми і довжини полотен. Дуже часто нам надходять запитання на кшталт «... порадьте ножиці» або «... хочу купити в подарунок ножиці». Однак, слід розуміти, що дана продукція дуже складна, тому рекомендуємо Вам дізнатися конфігурацію ножиць, до якої звикла людина, перед покупкою.

Форма ножиць

За формою виконання ножиці діляться на 3 типи: класичні, напівергономічні та ергономічні. Щоб правильно вибрати модель, потрібно звернути увагу на положення ліктя і кисті при роботі. Більш детально це проілюстровано нижче.


Класична форма ножиць - найпростіша і стандартна конструкція, при якій кільця ножиць розташовані симетрично відносно один одного. Вони мають однаковий розмір, довжину і розташування. Іншими словами, половинки ножиць абсолютно ідентичні. Такі ножиці підійдуть тим майстрам, які в роботі тримають своє передпліччя практично паралельно підлозі.

Напівергономічна форма ножиць передбачає конструкцію кілець, при якій кільце для великого пальця розташоване трохи ближче до центру ножиць або якщо можна висловитися - коротше. Така форма дозволить злегка опустити передпліччя вниз і працювати менш напружено.

Ергономічна форма ножиць - найзручніша форма, при якій кільце під великий палець знаходиться ще ближче до центру, в порівнянні з напівергономічними моделями. Ергономічна форма ножиць дозволить максимально опустити лікоть і передпліччя вниз, забезпечивши більш легку і невимушену роботу.

Слід врахувати, що кожен стиліст звик до чого-небудь і цю звичку дуже складно змінити. Тому існують різні форми ножиць і до цього дня. Радимо Вам ретельно і усвідомлено робити вибір, щоб в роботі Ви не відчували дискомфорт.

Співвідношення осей кілець або вигин кілець

Мало хто про це замислюється, однак, співвідношення осей кілець так само впливає на комфорт в роботі. Більшість моделей ножиць мають одну вісь полотен і кілець - це коли кільця і ​​полотна розташовані на одній осі або площини. У нашому каталозі є ножиці у яких реалізований вигин кілець. Ви можете це побачити завдяки спеціальним піктограм, які будуть вказувати, що в моделі розгорнуто кільце під великий палець (малюнок А) або розгорнуті обидва кільця (малюнок Б).


На що це впливає? Прийнято, що робота ножицями виконується великим і безіменним пальцями. Подивіться на розташування цих пальців імітуючи здавлювання ножиць. Якщо подивитися на долоню і звести великий палець до решти, можна зрозуміти які ножиці Вам потрібні. Якщо Ви спостерігаєте невеликий зсув великого пальця щодо безіменного - Вам найкраще підійдуть моделі ножиць із зігнутим вушком під великий палець або рівні. В іншому випадку, при великій різниці слід дивитися на моделі ножиць з вигнутими кільцями під обидва пальця.

Тип зрізу

За типом зрізу ножиці діляться на ковзний і прямий. Ковзний зріз, він же слайд, дозволяє працювати більш швидко і легко, проте, робота з такими ножицями вимагає певних навичок і досвіду. Прямий зріз - він же точний зріз, дозволяє підстригати волосся точно, фіксуючи його положення. Як правило, такі ножиці мають мікронасічки на полотнах, які не дозволяють волоссю зісковзувати в момент зрізу.


Клас ножиць

По класу ножиці можуть бути від 0 до 5 зірок. Чим вище клас, тим функціональні і якісніші будуть ножиці. Наприклад, класи 0 і 1 - це учнівські ножиці, які зроблені з непоганої сталі і мають мінімумом «наворотів». Пластикові ручки, заточка з гранями, відсутнє регулювання натягу полотен або ж воно виконується за допомогою викрутки. Якщо потрібна модель для роботи, слід дивитися на класи вище, в яких реалізовані різні поліпшення, які підвищують комфорт і термін служби. Як правило, це більш якісна сталь і заточка, наявність ручного регулювання натягу полотен, підшипникове з'єднання, силіконові кільця, упори для пальців і так далі.

Рекомендації щодо довжини полотен, кольору ножиць, для лівої чи правої руки - все це абсолютно індивідуальні речі, які залежать від кожної людини. Сподіваємося що даний матеріал допоможе Вам у тій чи іншій мірі зробити правильний вибір при покупці ножиць.